? خلاصه قسمت 42 تا 50 سریال عمر گل لاله

جذبه | سایتی متفاوت و جذاب

به جذبه امتیاز دهید

با تشکر از حمایت شما

جذبه | سایتی متفاوت و جذاب


خلاصه قسمت 42 تا 50 سریال عمر گل لاله

" خلاصه قسمت 42 تا 50 سریال عمر گل لاله "

مطالب بدون سانسور قسمت آخر عمرگل لاله عمر گل لاله عاقبت نجیب عاقبت زمرد سریال تصاویر ناجور بازیگران تصاویر ترکیه بازیگران عمر گل لاله بازیگران ترکیه , خلاصه قسمت 42 تا 50 سریال عمر گل لاله

 

زمرد بعد از عمل  سقط یه مقدار سلامتی اش رو بازیافته ولی اقبال باور نمی کنه و می گه اینها همه فیلم تو بوده تا دوباره خودتو به نجیب بچسبونی که زمرد میگه موقع دریافت ازمایش نجیب هم با من بود ببین چه شوهری دارم که از یک زن مریض رو به یه زن سالم تبدیل کرد و خلاصه حرصشو در اورد . از طرفی ریحان برای اینکه اجه دست از سر شوهرش برداره به نجیب یکی از مردای شرکت رو پیشنهاد داد تا به اجه بگه با اون مرد زن دار رابطه نداشته باشه و به جاش با این مرد ازدواج کنه که بعد اجه پیش ریحان می ره و می گه تو نمی تونی برای من تصمیم بگیری.

 

برای خواندن بقیه  داستان به ادامه مطلب بروید

ریحان میگه اما زندگی من هم هست تو پدر بچه من که هنوز به دنیا نیومده و پدر یوسف رو گرفتی و تو ازدواج 15 ساله منو خراب کردی پس من چی بگم. از طرفی اجه بعد از این بحث پیش نجیب می ره و میگه می خواد با اون مرد ازدواج کنه.

از طرفی در اخر قسمت قبل توپراک غش می کنه و چنار اونو می بره بیمارستان وقتی به هوش می اید میگه چند وقته این حالت سرگیجه رو داره و چنار به دکتر می گه ممکنه همسر من باردار باشه میگه باید تا جواب ازمایش بیاد صبرکنیم( افرینننن سه تا بچه از سه تا زن)

از طرفی زمرد و نجیب می خوان یه خونه دیگه بخرن و از اون ویلا برن. از طرفی اجه رابطه اش رو با مهمت تموم می کنه چون می گه می خوام ازدواج کنم و در واقع بخاطر خود مهمت این کار رو می کنه.

جواب ازمایش حاضر شده نه عفونتی وجود داره و نه توپراک حامله است پس دلیل این غش ها چیست که دکتر میگوید ازمایش های دیگری نیاز است.

اقبال خانه ویلایی را فروخته و یشیم دیگر جایی برای زندگی ندارد پیش چنار می اید و می گوید من باید چکار کنم که چنار می گوید مادرم برای انتقام از نجیب و زمرد که طلاق نگرفته اند این کار را کرده است.

از طرفی  توپراک در شرکت اون وکیلش کار پیدا می کنه از طرفی چون یشین خونه اش رو از دست داده همه اثاث هاشو می اره خونه چنار . چنار می گه تو باز نقشه کشیدی و یشیم می گه هر طور می خوای فکر کن اما تو باید از من که بچه تو رو حامله هستم مراقبت کنی و چنار میگه این تنها کاری که برات می کنم و فکر نکن می تونی رابطه من  و توپراک رو خراب کنی که یشین هم می گه خسته شدم از بس می گی توپراک. از طرفی زمرد نمی خواد جراحی کنه و سینه هایش را در بیاورد. و یشیم و چنار هر دو می رن دفتر وکیل و یشیم می خواد بدونه که چرا جکم طلاق هنوز صادر نشده که توپراک با یک سینی چای وارد می شه. از طرفی یشیم به شوهر قبلی توپراک پول داده تا حسابی تیپ بزنه و به عنوان تسلیت گفتن مرگ حوا بره خونه توپراک و دل توپراک رو یه جوری به دست بیاره

چنار از دیدن توپراک اونجا تعجب می کنه و وکیل میگه توپراک برای کار در اشپزخانه امده انجا و برای یشین و چنار قهوه می اورد چنار می گه  تو لازم نبود این کار رو بکنی که توپراک می گه من باید خرج خودم رو در بیارم و به این کار نیاز دارم . از طرفی یشیم به وکیل میگه که کار طلاق چی شد که وکیل میگه اگه چنار قاضی رو قانع کنه که دوستش داره کار سخت می شه که یشیم می گه پس موضوع بچه من چی می شه.

از طرفی چنار به وکیل میگه توپراک هنوز زن منه و نمیخوام این کار رو بکنه پس وکیل توپراک رو به عنوان دستیارش استخدام می کنه و می گه مواظب باش از قرار ما بویی نبره که مسئله طلاق ر و داریم عقب می اندازیم. از طرفی یشیم به توپراک می گه لاله رو بیار هتل تا من ببینمش و وقتی می ره هتل چنار رو با یشیم در هتل می بینه که ناراحت می شه و چنار میگه این نقشه تو بود تا مارو با هم ببینه و یشیم می گه این مشکل تو است و من خاله لاله هستم. از طرفی شوهر سابق توپراک می فهمه که اون می خواد طلاق بگیره. وکیل لباس زیبایی برای توپراک خریده و وقتی داره از زیبای توپراک تعریف می کنه چنار اونا رو با هم می بینه و ناراحت می شه

 

چنار که توپراک و وکیل رو با هم در رستوران دیده حسابی حسودی می کنه به گوشی وکیل اس مس می زنه که بیا توالت و در توالت با او دعوا می کنه و می گه نباید به زن من نزدیک شی و فردا باید اخراجش کنی . از طرفی وقتی توپراک می رسه خونه چنار خیلی عصبی است و می گه کجا بودی و چرا در اون رستوران بودی توپراک می گه این برای کاره ولی چنار میگه تو زن منی و فردا باید استعفا بدی اما توپراک قبول نمی کنه در این حین چنار می پره و توپراک رو می بوسه توپراک می گه نباید این کار رو می کردی. از طرفی یشیم در بیمارستان منتظر چناره اما چنار در بیرون رستوران داشته توپراک و اون وکیل رو دید می زده و بعد هم می ره خونه و به کلی یشیم رو فراموش کرده یشین عصبانی می شه و سوار ماشین اون دکتره می شه دکتر هی دلداری اش می ده که وقتی نزدیک خونه توپراک می رسن یشین میگه چنار همیشه عاشق اون دختر می مونه و منو دوست نخواهد داشت و در ماشین رو باز می کنه و می پره پایین . دکتر می رسونتش بیمارستان. فردا چنار می ره دیدنش و ازش عذر خواهی می کنه اما یشیم محل نمی ده. زمرد پیش توپراک می ره و می گه دختر من به خاطر تو خودکشی کرده و تو مقصری توپراک می گه من از زندگی چنار میرم اما زمرد میگه اینم یه بازی دیگه تو است. اقبال خانم به چنار زنگ می زنه تا خبری بهش بده توپراک رفته استتتتتتتتتتت.

 

چنار از نبود توپراک عصبانی می شه و با مادرش دعوا می کنه از طرفی زمرد داره برای شیمی درمانی حاضر می شه و یشیم در بیمارستان به چنار زنگ می زنه که بچه از دیروز تکون نخورده. چنار می ره بیمارستان از طرفی اون دکتره کانسل بالای سر یشیم می رسه ولی چنار بجای اینکه بالای سر یشیم باشه همش داره به موبایل توپراک زنگ می زنه و حتی نمی اید تا به صدای قلب دخترش گوش دهد. دکتر عصبانی می شود و باهاش دعوا می کنه و چنار هم عصبانی می شه و با دکتر بد رفتار می کنه. کانسل عصبانی می شه و به یشیم می گه بهتره یه دکتر دیگه برای خودت انتخاب کنی چون این پسره واقعا روی اعصاب منه. یشیم ناراحت می شه و به چنار میگه باید از کانسل عذرخواهی کنی زیرا اون تنها کسی است که من می تونم  بهش اعتماد کنم از طرفی چنار قبول می کنه و می ره پیش کانسل و می گه من می دونم چرا تو نمی تونی منو تحمل کنی چون تو یشیم رو دوست داری و دکتر هم تایید میکنه.

از طرفی توپراک با اون وکیله خیلی دوست شده اون وکیل یه دختر داره و زنش رو طلاق داده یه روز دخترش با زنش دعواش شده و دختره میزنه از خونه بیرون توپراک و وکیل میرن دنبالش و پیداش می کنن دختره فکر می کنه توپراک دوست دختر باباشه اما توپراک می گه من متاهل هستم. از طرفی توپراک با این دخترخیلی دوست می شه و شب می ره خونه وکیل تا دختر خوابش ببره. فردا صبح که چنار وکیل رو با توپراک می بینه خیلی عصبانی می شه و می گه چرا همه شب رو با اون مرد بودی توپراک قضیه رو توضیح می ده و چنار میگه یا همین الان با من می ای یا هیچ وقت منو نمی بینی. از طرفی اون خدمتکار توپراک بهش می گه بهتره باهاش بری چون همین طور که می بینی چنار هیچ وقت شوهر اون زن نمی شه و اونا یه خانواده تشکیل نمی دن و توپراک دودله که بره یا نه. ( اینا هم مارو کشتن یا برو یا ولش کن دیگه خیلی اب بستن به سریال حالا فرض کن جم می خواد هر قسمت اورجینال رو چند تا هم بکنه ببینید دیگه اون موقع چه اعصاب خرد کنی بشه)

 

توپراک مردد است که ایا دنبال چنار برود یا نه او با خودش میگوید شاید ان بچه شانس این بچه شانس این را داشته باشد که با پدرش زندگی کند عروسی یکی از دوستان توپراک است و چنار و توپراک شاهدان عقد هستند. توپراک به چنار همش نگاه می کند ولی چنار سعی می کند خود رو کنترل کند و بهش نگاه نکند. یشیم می خنده و می گه یه زوجی که دارن طلاق می گیرن دارن شاهد عقد می شن چه مسخره. توپراک همش گریه می کند وقتی می فهمد که چنار با طلاق موافق شده. از طرفی چنار می خواهد برای یشیم خونه بگیره و یشیم می گه به شرطی که خونه نزدیک خونه تو باشه. بچه ریحان معلوله و ریحان اینو به مهمت می گه. از طرفی توپراک در دادگاه ناگهان میگه من طلاق نمی خوام چون شوهرم را دوست دارم و یشیم میگه این چی داره می گه. از طرفی پدر توپراک می فهمه که مرگ لاله تقصیر نجیب بوده و این موضوع رو به اقبال میگه.

 

یشیم داره همش داد و بیداد می کنه و میگه من مدت ها منتظر این طلاق بودم تو به من قول داده بودی اما زیرش زدی. چنار هم که بهت زده داره نگاه می کنه . قاضی می گه یا ساکت می شی یا بیرونت می کنم. یشیم انقدر داد و بیداد می کنه که قاضی بیرونش می کنه و دستور زندانی شدنش رو می ده. چنار میگه این زن حامله است و نباید این کار رو بکنین اما قاضی می گه تو دخالت نکن. یشیم رو پلیس ها می برن و چنار هم دنبالش می ره. یشیم می ره زندان و چنار در نهایت ازادش می کنه و می رسونتش خونه. از طرفی پدر توپراک به اقبال گفته که نجیب مسئول مرگ لاله بوده چون اول باهاش دعوا کرده بعد با ماشین دنبالش کرده و وقتی تصادف کرده از اونجا فرار کرده اگر به بیمارستان می رسوندش ممکن بود زنده بمونه. از طرفی ریحان می خواد بچه اش رو که عقب افتاده است رو عمل کنه و در بیاره چون بچه خیلی بزرگ شده و امکان سقط نداره.

چنار میره پیش توپراک و می گه چرا از قبل نگفتی همچین تصمیمی گرفتی و ما می تونستیم با کمک وکیل هامون این موضوع رو حل کنیم و این همه جنجال نمی شد. توپراک می گه من عاشقتم و نمی خوام طلاق بگیرم. چنار می گه منم عاشقتم پس قول بده دیگه هیچ وقت منو رها نکنی . توپراک می گه من تو رو با تمام وجود دوست دارم و هرگز رهات نمی کنم.

 

توپراک و چنار هم رو می بوسند و توپراک می گه اینجا تو خیابون میگه مگه چیه تو همسر منی و در این هنگام مادر توپراک می اید بیرون و این دو رو با هم می بینه و می خنده. چنار برای توپراک یه سورپرایز داره سفر با کشتی به یک جزیره. در این قسمت فقط به سفر این دو می پردازه و در اخر چنار می گه می خوام از تو یه عالمه بچه داشته باشم و اول یه پسر. و در نهایت می گه می خوام برات یه عروسی واقعی بگیرم که مثل دفعه قبل الکی نباشه و توپراک یه ذره ناز میکنه و بعد می گه عاشقتم. ( این چنار هم کشت مارو با این بچه هاش تا اخر فیلم معلوم نیست از چند تا زن می خواد بچه دار بشه)

یشیم که از رابطه دوستانه و عاشقانه توپراک و چنار عصبانی است حسابی الکل مصرف می کنه و شروع به رانندگی با سرعت بالا می کنه در حالی که دکتر هم کنارشه و یه تصادف شدید می کنه. اونو به بیمارستان میرسونن و او اسیب جدی دیده و مجبور می شن که بچه رو زودتر خارج کنن و به دنیا بیارنش. چنار میره بیمارستان اما یشیم حسابی عصبانی است و اون و مادرش رو از اتاق می اندازه بیرون. دکتر می گه ممکنه به خاطر زود به دنیا اومدن به مغز بچه اسیب رسیده باشه و باید بچه رو با شیر خودت تغذیه کنی .چنار هر روز به دیدن یشیم میره و این موضوع مادر توپراک رو ناراحت کرده که نکنه یشیم برای چنار باز نقشه بکشه ولی توپراک می گه این بچه پسرشه و باید بهش اهمیت بده.

 

 

بچه یشیم خیلی کوچک است و چنار می ترسد که یشیم مادر خوبی برای این بچه نباشد و به توپراک می گوید که تو اگر مادر بچه بودی خیالم راحت بود اما این یشیم خیلی بی مسئولیت است. از طرفی یشیم برای بچه اش یک مهمانی گرفته و همه رو دعوت کرده حتی توپراک و چنار رو توپراک یه ذره ناز می کنه که نیاد بهتره ولی در نهایت او هم همراه چنار در این مهمانی شرکت میکنه. زمرد خانم سینه هایش را جراحی کرده و می خواهد سیلیکون بگذارد که نجیب مخالف این کار است. در مهمانی یشیم به توپراک می گوید من تنهایی از پس نگهداری این بچه برنمی ایم و بهتر است تو به من در نگهداری بچه کمک کنی و توپراک هم قبول می کند.

 

 


sharethis


جهت عضویت در سایت کلیک کنید
جهت عضویت در سایت کلیک کنید

نظرات شما برای ما بسیار با ارزش می باشد

لطفا در قسمت نظرات ( پایین صفحه ) نظر خود را بنویسید
79 نظر

 1. آسا گفته است :
  دسامبر 11th, 2012

  خیلی خیلی خیلی ممنون

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ دسامبر 11th, 2012 12:43:

  خواهش میکنم دوست عزیز

  [پاسخ]

 2. yasamin گفته است :
  دسامبر 11th, 2012

  بيشتر توضيح دهيد!!!!مررررررسي

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ دسامبر 11th, 2012 22:43:

  ایشالا

  [پاسخ]

 3. بهار گفته است :
  دسامبر 17th, 2012

  من این سریال رو دنبال می کنم خیلی دوست دارم بعضی ار قسمت ها من وقت نکردم ندیدم شما اینجا خیلی خوب توضیح دادی مثل این که خودم دیده باشم ! خیلی ازشما ممنون .

  [پاسخ]

 4. مهرداد گفته است :
  دسامبر 17th, 2012

  ممنون از توضیحات خوبتون، لطفا” ادامه داستان رو هم بذارید، مرسی

  [پاسخ]

 5. شهرزاد گفته است :
  دسامبر 19th, 2012

  من لاله راخيلي دوست داشتم وقتي مرد خيلي گريه كردم از يشيم بدم مياد چون خيلي دنبال چناره فقط از زمرد خوشم مياد

  [پاسخ]

  سها رضایی پاسخ در تاريخ دسامبر 30th, 2012 11:05:

  کی از یشیم خوشش میاد؟هر کسی هم که ازش خوشش میاد مثل خودشه .بدترین بازیگر این سریال یشیمه

  [پاسخ]

 6. صالحه گفته است :
  دسامبر 20th, 2012

  من عاشق توپراک هستم و تا آخرش فیلم رو دنبال می کنم
  اگه هم سرکار باشم تا زمان فیلم خودمو می رسونم خونه

  [پاسخ]

  سها رضایی پاسخ در تاريخ دسامبر 30th, 2012 11:07:

  توپراک صادق ترین و بهترین بازیگر این سریاله و نقش مثبت داره که تو فیلمیای این ترکا نقشای بد همیشه محبوبن و موفق میشن.

  [پاسخ]

 7. مریم گفته است :
  دسامبر 20th, 2012

  خیلی خوب بود لطفا بقیه قسمتها را هم بزارید

  [پاسخ]

 8. رها گفته است :
  دسامبر 23rd, 2012

  خیلی خیلی خوب بود!!!کلی گشتم فقط شما داستان سریال رو درست وکامل گذاشتید!خیلی ممنونم!لطفا بقیه اش رو هم بگذارید.موفق باشید

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ دسامبر 25th, 2012 10:15:

  ممنون از شما
  قسمت های دیگه هم اضافه شده فک کنم

  [پاسخ]

 9. مینا گفته است :
  دسامبر 25th, 2012

  مرسی فدای شما بقیه پس چی بگید دیگه ممنون میشم

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ دسامبر 25th, 2012 10:12:

  قسمت های بعد از این هم گذاشته شده فکر کنم
  توی سایت بگردید

  [پاسخ]

 10. مریم گفته است :
  دسامبر 27th, 2012

  ممنون از زحمت های شما من لاله رو خیلی دوست داشتم و الان هم توپراک رو دوست دارم ولی دلم به حال یشیم هم میسوزه چون آدم عاشق اصلا ً عقل نداره واسه همین این کارها رو میکنه

  [پاسخ]

  سها رضایی پاسخ در تاريخ دسامبر 30th, 2012 11:08:

  یشیم عاقل نیست. بی صفته.چون به خواهرش هم حسودی میکرد و بهش خیانت کرد.

  [پاسخ]

 11. شمسی گفته است :
  دسامبر 29th, 2012

  خیلی عالی بود.قسمت های بیشتری بگذارین

  [پاسخ]

 12. marjan گفته است :
  دسامبر 30th, 2012

  بقیه کجاست لینک بدین هرچی گشتم نبود

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ دسامبر 30th, 2012 12:55:

  مرجان خانم؛این لینکشه
  http://www.jazabe.com/%D8%AE%D9%84%D8%A7%D8%B5%D9%87-%D9%82%D8%B3%D9%85%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-51-%D8%AA%D8%A7-86-%D8%B3%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D9%84-%D8%B9%D9%85%D8%B1-%DA%AF%D9%84-%D9%84%D8%A7%D9%84%D9%87.html

  [پاسخ]

 13. nooshin گفته است :
  دسامبر 31st, 2012

  سلام خیلی خوب بود میشه بگین یشیم دراین سریال مثل خواهرش لاله میمیره یانه ممنون

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ دسامبر 31st, 2012 20:31:

  سلام نوشین خانم

  شما میتونید قسمت های بعدی رو از سایت جذبه دنبال کنید

  [پاسخ]

 14. لاله گفته است :
  ژانویه 1st, 2013

  سلام من این سریال رو خیلی دوست دارم وقتی لاله مرد خیلی ناراحت شدم ازیشیم متنفرم ادمی که حتی به خواهرش هم رحم نمیکنه ارزش هیچی رو نداره تازه با این کارهایی که میکنه توقع داره چنار دوستش داشته باشه.توبراک لیاقتعشق و یه زندگی خوبو داره تا ببینیم چی میشه……

  [پاسخ]

 15. سام گفته است :
  ژانویه 1st, 2013

  یشیم میمیرع یا نه اینا بگید

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ ژانویه 2nd, 2013 08:56:

  دوست عزیز؛شما میتونید قسمت های بعدی رو دنبال کنید
  توی سایت گذاشته شدن
  سرچ کنید

  [پاسخ]

  ستاره پاسخ در تاريخ ژانویه 17th, 2013 10:56:

  بله ميميره خودشو از سخره پرت مي كنه پايين

  [پاسخ]

 16. بی کس گفته است :
  ژانویه 6th, 2013

  به یزدان گر ما خرد داشتیم کجا این سرانجام بد داشتیم

  [پاسخ]

 17. محمدرضا گفته است :
  ژانویه 6th, 2013

  سلام اینجا تموم میشه؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

 18. aphroite گفته است :
  ژانویه 10th, 2013

  سلام میشه اسم اصلی جانسن (دکتر یشیم )بگید و ازش عکس بزارید کل اینترنت زیرو رو کردم پیدا نکردم،خیلی ممنون میشم اگ برام میل کنی بهم اطلاع بدید ،ساستتون عالیه ممنون

  [پاسخ]

 19. مسی گفته است :
  ژانویه 14th, 2013

  مرصی ازاین توضیحات کاملتون فعلاکه جم قطع شده ازحریم سلطان هم خبری نیست اگه میشه ازحریم سلطان هم مطلب بذارید

  [پاسخ]

 20. علیرضا گفته است :
  ژانویه 14th, 2013

  دمت گرم داداش(یا آبجی).ایوولّا.طیّب،طیّب الله،احسنت باریک الله

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ ژانویه 14th, 2013 21:12:

  ممنون آقا علیرضا

  [پاسخ]

 21. فاطیما گفته است :
  ژانویه 15th, 2013

  سلام خیلی ممنون واقعا عالی نوشتید اگر ممکنه قسمتای آخرهم بذارید مرسی

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ ژانویه 15th, 2013 16:50:

  خواهش از شما
  درحال حاظر تا قسمت 95 هست و 96 هم بزودی قرار می گیره

  [پاسخ]

 22. setareh گفته است :
  ژانویه 15th, 2013

  خیلی عااالی بود,واقعا ممنون…فقط اگه میشه بیشتر توضیح بدین…!

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ ژانویه 15th, 2013 17:44:

  ممنون از شما
  توضیحات بیشتر در قسمت های بعدی هست

  [پاسخ]

 23. آتوسا گفته است :
  ژانویه 15th, 2013

  ممننونم عالی بود… ببخشید من از یشیم خوشم میاد؟؟؟؟ مثل خودش نیستم ولی دوستش دارم ازش خوشم میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ولی بر عکس از توپراک این قدر بدمممممممممم میاددددددددددددد حالم ازششششششش به هم میخورهههههههههههههههههههههههه؟؟ اَََََََََََََََََََََهههه اَههههههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

  نهال پاسخ در تاريخ ژانویه 18th, 2013 20:45:

  منم از یشیم خوشم میاد دختره باهوشیه..

  [پاسخ]

  مهتاب پاسخ در تاريخ فوریه 26th, 2013 15:38:

  هرکی از یشیم خوش میاد، مثل خودش حقه باز و دروغ گو هست. حتما یه بررسی کامل رو اخلاقت داشته باش :)

  [پاسخ]

 24. آتنااااااا گفته است :
  ژانویه 15th, 2013

  ارههه اتوساا منم از توپراک بدم میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟حالم از توپراک به هم میخوره؟؟؟؟ ولی من از زمرد خیلییییییییییییییی خوشم میاد؟؟؟ ولی توپراک ….. نچ… نچ… نچچچچچچ… نچچچچچچچچچچچچچچچچ…

  [پاسخ]

 25. shevah گفته است :
  ژانویه 16th, 2013

  من عاشق توپراک هستم ازیشم متنفرم میخام چناروتوپراک باهم ازواج بکنن

  [پاسخ]

 26. ستاره گفته است :
  ژانویه 17th, 2013

  با هم دو يار ازدواج ميكنن

  [پاسخ]

 27. پیام.مریوان گفته است :
  ژانویه 17th, 2013

  لطفااگه میشه فرکانس جدیدشبکه جم کلاسیک رودرهاتبردبنویسیدچون یک هفته است که ان رانداریم وازهرکی سوال می کنیم نمی دونه من درمریوان هستم لطفافرکانس رابنویسید.تشکر

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ ژانویه 17th, 2013 15:17:

  دوست عزیز
  ما از این موضوع اطلاعی نداریم متاسفانه

  [پاسخ]

 28. پیام.مریوان گفته است :
  ژانویه 18th, 2013

  باتشکرکه جواب منودادید.ولی کلایران این شبکه قط هستش .حداقل تاوقتی که شبکه خوب میشه ان روپخش نکنین.وزودیک فرکانس جدیدبه مااعلام کنین………………..*********************
  #######%%%%^^^^^^&&&&&&&@@@@@@@@@

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ ژانویه 18th, 2013 11:32:

  دوست عزیز
  قطع و وصل شدن شبکه دست ما نیست
  ما فقط اطلاع رسانی میکنیم
  امیدوارم که متوجه شده باشید

  [پاسخ]

 29. نهال گفته است :
  ژانویه 18th, 2013

  ممنون خوب بود…

  [پاسخ]

 30. elahe گفته است :
  ژانویه 19th, 2013

  chera ghatttttttttttttt shode

  [پاسخ]

 31. شروین گفته است :
  ژانویه 20th, 2013

  تو رو خدا بقیه اش رو هم بگذارید دیگه

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ ژانویه 24th, 2013 17:08:

  گذاشته شده دوست من
  توی سایت هست
  جستجو کنید میبینید

  [پاسخ]

 32. ندا گفته است :
  ژانویه 22nd, 2013

  خیلی خوب بود اما تو رو خدا قسمت های بعدی رو هم بذارید.

  [پاسخ]

 33. مرضیه گفته است :
  ژانویه 30th, 2013

  من این سریالو خیلی دوست دارم اماشماکامل ننوشتید حرص آدمودرمیارید این چه وضعیه اعصاب ندارم من عاشق چنارم زودبگوببینم چی میشه

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ ژانویه 30th, 2013 19:58:

  عرض سلام به شما دوست عزیز؛باید به اطلاع شما برسونم که تا الان خلاصه بیش از 100 قسمت از سریال عمر گل لاله توی سایت گذاشته شده

  [پاسخ]

 34. m m گفته است :
  فوریه 4th, 2013

  شخصیت واقعی یک زن نجیب و زحمت کش در وجود توپراک دیده می شود.و زنی است که عشق واقعی را می شناسید و هیچ چیز را به زور طلب نمی کند . ناخود آگاه تمام یافته های رواشناسی را می داند وعشق را به زور نمی خواهد .برای همین فیلم نشان می دهد که خداوند عشق واقعی را نصیبش می کنداما یشم سنبل یک زن خوش گزران وهوس باز او چنار را فقط می خواهد که مالکش باشد نه عشق .او هرگز عشق را نشناخته اما زمرد با همه ی هوس بازی هایش بلاخره عشق را شناخت

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ فوریه 4th, 2013 18:45:

  واقعا مرسی از نظرتون

  [پاسخ]

 35. عطیه گفته است :
  فوریه 5th, 2013

  سلام چرا ادامه سریال رو نمیذارید من مردم از انتظار ……میشه سریعتر برامون تعریف کنید

  [پاسخ]

 36. رویا گفته است :
  فوریه 6th, 2013

  من لاله رودوس داشتم وقتی مردفیلم یکم بی مزه شدبایدباهمون لاله ادامه می دادن.این یشیمم نمی میره راحت بشیم.خیلی خیلی ممنون ازگذاشتن مطالب خیلی ها شباتادیروقت مثل من سرکارن ونمی رسن این فیلم روازشبکه توی ساعت خودش دنبال کنن ولی شما برای ادامه ی داستان رو دونستن خیلی کمک می کنید.بقیه ی داستان چی میشه؟؟؟؟؟؟

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ فوریه 6th, 2013 15:45:

  بقیه اداستان رو تا قسمت 103 در سایت گذاشتیم فعلا

  [پاسخ]

 37. شهرزاد گفته است :
  فوریه 12th, 2013

  سلام.ممنون از اینکه خلاصه داستانو گذاشتین خیلی خوب بود….دوستان عزیز اینقدر نگین کی ادامه داستانو میزارید خوب گذاشتن دیگه مدیر سایت باید هی به شما بگه گذاشتیم گذاشتیم……ممنون از مسئولین سایت

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ فوریه 13th, 2013 08:07:

  سلام دوست عزیز
  واقعا ممنون از شما،

  [پاسخ]

 38. مهسا گفته است :
  فوریه 15th, 2013

  اخرین قسمت سریال را هم بزارین

  [پاسخ]

  هدیه پاسخ در تاريخ فوریه 26th, 2013 13:46:

  دیگه چی

  [پاسخ]

 39. الی گفته است :
  فوریه 19th, 2013

  سلام خیلی ممنون میشه آهنگی که یشیم در ماشینش گوش میداد رو برا دانلود بذارید

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ فوریه 19th, 2013 18:05:

  دوست عزیز؛بهتون قول نمی دم اما اگه پیدا کردم و شد براتون میذرام

  [پاسخ]

 40. yasaman گفته است :
  فوریه 20th, 2013

  merc az babte ghesmate akhar faghat age mishe edamasho benevisit faghat omidvaram sehat dashte beshe

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ فوریه 22nd, 2013 00:45:

  یاسمن خانوم الات تا قسمت 107 توی سایت گذاشته شده

  [پاسخ]

 41. محمد گفته است :
  فوریه 22nd, 2013

  خیلی باحال و کامل بود از همه سایت ها بهتر بود دستتون درد نکنه.

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ فوریه 22nd, 2013 20:03:

  خواهش میکنم دوست عزیز

  [پاسخ]

 42. ساحل گفته است :
  فوریه 24th, 2013

  سلام تااینجایی که گفتین پخش شدتوروخداازاین به بعدوهم واسمون بذاریدخیلی ممنون دستتون دردنکنه

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ فوریه 24th, 2013 21:35:

  تا قسمت 109 تو سایت هست

  [پاسخ]

 43. هدیه گفته است :
  فوریه 26th, 2013

  حالم از چنار بهم می خوره 3 تا زن و مچل خودش کرده توی این فیلم وقت کرم و عشق است

  [پاسخ]

 44. ماهک گفته است :
  مارس 1st, 2013

  سلام خسته نباشید توروخدا آهنگیوکه یشیم بالباس عروس کناردریاست واسه دانلودبذارید.مرسی

  [پاسخ]

 45. negar گفته است :
  مارس 4th, 2013

  همه ی اینا روکه تو تلوزیون داداماشما نوشتید خلاصه ی قسمت های آخر ………..

  [پاسخ]

 46. ملیکا گفته است :
  مارس 4th, 2013

  خیلی تکراری بود یکم از جلو تر بگین تازه اون اهنگ جدیده را هم اگه می شه تو یاین سایت به گذارید

  [پاسخ]

  مدیر پاسخ در تاريخ مارس 4th, 2013 21:19:

  گفتم که دوست عزیز الان تا بیش از 115 قسمت توی سایت هست
  اون آهنگ رو دقیقا نمیدونم چی بود اما سعی میکنیم بزاریم

  [پاسخ]

 47. ملیکا گفته است :
  مارس 4th, 2013

  رویا خانوم یشیم به میره من تورو می کشممممممممممممممممممم حالا بهبخشید چون من یشیم را از نزدیک دیدم این شکلی می گم

  [پاسخ]

  الهه پاسخ در تاريخ مارس 25th, 2013 01:37:

  دوستان در کل به فکرنون باشید که خربزه آب !

  [پاسخ]

 48. هدی گفته است :
  آوریل 17th, 2013

  یشیم می میره وزمرد می خواهد انتقام او رابگیرد و دختری به نام ازرا وارد فیلم میشود.بعد از مرگ یشیم توپراک دوباره با چنار ازدواج میکند. و انتقام زمرد به کمک دختری به نام ازرا شروع می شود و ماجرا های زیادی در راه است.

  [پاسخ]

 49. هانیه گفته است :
  سپتامبر 5th, 2013

  بر عکس یشیم خیلی هم خوبه توپراک یهو عشق یشیمو دزدید دختره ی دهاتی ایشالله هر چه زودتر خبر مرگش بیاد

  [پاسخ]

ارسال نظر
*

 
گروه اینترنتی یواشکی 
36 بازدید