نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما


از بین بردن موهای زائد برای همیشه

۱۸ اسفند ۱۳۹۱ نظرات داده شده / ۰

 images (2)

از بین بردن موهای زائد برای همیشه

جذبه : خیلی ها شاکی از این موهای زائد اما روشی برای از بین بردن این موها ، این مطلب را حتما بخوانید .

برای مشاهده به ادامه مطلب بروید .

 

با موهاي زائد خداحافظي کنيد!وجود موهای ناخواسته از مشكلاتی است که بسیاری از خانمها و حتی آقایان را درگیر ساخته است. افزایش غیرطبیعی مو می تواند به علل گوناگونی باشد؛ از جمله می توان به بیماریهای غدد داخلی، کیست تخمدان و مصرف بعضی داروها اشاره كرد. در زمان بارداری نیز موهای ظریفی در پشت لب بالا، چانه و گونه ها رشد می کند که چند ماه پس از زایمان خود به خود از بین می رود بنابراین وجود آنها در زمان بارداری نباید موجب نگرانی شود. هنگام یائسگی نیز در برخی خانمها موهای صورت زیاد می شود که برای درمان آنها باید با پزشک متخصص زنان مشورت کرد تا در صورت لزوم قرصهای استروژنی تجویز شود. برای از بین بردن موهای اضافی اگر افزایش مو به علل ذكر شده باشد، باید علت آن برطرف شود؛ مثلا اگر به علت آسیب تخمدان یا بیماری غدد داخلی موهای صورت افزایش یابد، باید با درمان آن مشكل، علت این افزایش برطرف شود و در غیر این صورت میتوان با روشهای متداول و مؤثر ازجمله استفاده از لیزر یا IPLبرای رفع دائمی آنها اقدام كرد. دکتر بیتا پاک طینت به شما می گوید که چگونه از شر موهای زائد خود رهایی یابیدمکانیسم عمل در درمان موهای زائد:رنگدانه موجود در فوليكول مو هدف در درمان موهای زائد است که به اين رنگدانه «ملانين» ميگويند. انرژی ساطع شده از منبع نوری توسط اين رنگدانه جذب شده و گرمای زيادی به سلولهای زايای مو می دهد که باعث تخريب آنها و عدم رشد مجدد مو می شود.

موفقیت در درمان موهای زائد:

موفقیت درمان موهای زائد به 5 عامل بستگی دارد: رنگ مو، رنگ پوست (از نظر میزان روشن یا تیره بودن پوست)، ضخامت مو، تراكم مو و تعداد جلسات در نظر گرفته شده برای درمان. بهترین نتایج در افراد با رنگ پوست روشن و موهای تیره و خشن به دست می آید. در افرادی که پوست تیره دارند چون ملانین پوستی در جذب انرژی نور با ملانین مو رقابت میکند در نتیجه انرژی رسیده به مو کمتر از حد معمول است و اثر اشعه نیز به مراتب کمتر بوده و در این افراد احتمال صدمه پوستی توسط لیزر بالاست. موهای سفید شده نیز فاقد ملانین بوده و اشعه لیزر توسط مو جذب نمی شود. موهای بلوند و بور نیز ملانین کمتری داشته و نسبت به موهای تیره میزان جذب انرژی کمتری دارند و کمتر به درمان پاسخ می دهند.

موفقيت درمان موهای زائد به 5 عامل بستگی دارد: رنگ مو، رنگ پوست (از نظر ميزان روشن يا تيره بودن پوست)، ضخامت مو، تراكم مو و تعداد جلسات در نظر گرفته شده برای درمان

تعداد جلسات در درمان موهای زائد:

تعداد جلسات درمان موهای زائد بین 4 تا 8 جلسه متغیر است و جلسات درمان معمولا با فواصل 4 تا 6 هفته یکبار انجام می شود. البته باید تاکید کرد که میزان پاسخ دهی هر منطقه از بدن و هر فرد بسته به تراکم و ضخامت و نوع تیپ پوستی متفاوت است و شاید برخی افراد به جلسات بیشتری نیاز داشته باشند یا برعکس با جلسات کمتری به نتایج دلخواه برسند. تعداد جلسات درمان برای افراد با پوست تیره یا موی روشن ممکن است بیشتر شود چون درصد رفع موهای زائد در هر جلسه برای این افراد کمتر است و از آنجایی كه سرعت رشد مو در قسمتهای مختلف بدن متفاوت است، فاصله بین جلسات درمانی هم فرق می کند.

عوارض جانبی شناخته شده با منابع لیزر / IPL در درمان موهای زائد:درد، سوزش، سرخی یا اریتم گذرا یا پایدار، تورم، آسیب اپیدرمی به شکل سوختگی، تغییرات رنگدانهای به شکل تیره شدن یا روشنتر شدن پوست ناحیه تحت درمان و بهندرت بروز جوشگاه یا اصطلاحا «گوشت اضافه». بسیاری از این عوارض کوتاه مدت و برگشت پذیر  بوده و با انتخاب صحیح پارامترهای درمانی و تجربه پزشک معالج قابل پیشگیری و درمان هستند و با پیشرفت تکنولوژی روز به روز از بروز این عوارض کاسته میشود. همچنین باید گفت با توجه به عمق نفوذ کنترل شده که حدود 5 میلیمتر است، احتمال آسیب رسیدن به اعضای حیاتی قرار گرفته در زیر پوست ناحیه درمانشده از قبیل تیروئید، سینه و غدد لنفاوی وجود ندارد. با این وجود به دلیل نبودن شواهد کافی برای ایمن بودن کامل درمان در خانمهای باردار یا شیرده، استفاده از IPL در خانمهای باردار توصیه نمی شود. در درمان خانم های مبتلا به اختلالات هورمونی و پرمویی میتوان در کنار درمان دارویی اختلالات هورمونی، همزمان به درمان پرمویی اقدام کرد و وجود این اختلالات، مانع درمان آنها نمی شود.
منبع : برترین ها




«پرفروش ترین محصولات این ماه»








 مونوپاد با قیمت بسیار عالی


مونوپاد با قیمت عالی و ارزان

-مونوپاد، یک وسیله تک‌پایه‌، سبک، جمع‌وجور و کاربردی برای دوربین دیجیتال و دوربین موبایل است. این وسیله برای ثبت عکس‌هایی از زاویه دید غیر معمول کاربرد بسیاری دارد. به ویژه برای برداشتن عکس‌های سلفی بسیار عالی است.


ویژگی های این مونو پاد:


1-بدنه سبک و مقاوم

2-نگه دارنده انواع موبایل برای فیلم برداری یا عکاسی

3-حداکثر طول : 109 سانتی متر

4-وزن : 158 گرم

5-ابعاد : 2.5*4.5*25 میلی متر

6-مخصوص موبایل و دوربین دیجیتال

 محتویات جعبه :

پایه منوپاد و گیره مخصوص فنری نگهدارنده گوشی موبایل

- - - - - - - - - - -  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

لینک توضیحات بیشتر  در باره مونوپاد

- - - - - - - - - - -  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

قیمت: 14,280

قیمت: 10,000

detailshop




 
 

 فروش ویژه "ساپورت  طرح جین"

ساپورت  طرح جین

  اين ساپورت در طول زمان پرز يا نخ نما نمي شود از ديگر مزاياي اين ساپورت  آن است كه شما میتوانید آن را در پاییز هم استفاده نمایید.
ساپورت طرح جين slim lift ، كه قابليت كشش و مقاومت بالا براي هر سايز را داراست.

ویژگی های ساپورت طرح جین:


-به مرور زمان پرز يا نخ نما نمي شود


-قابليت كشش و مقاومت بسيار بالا براي هر سايز


-ساپورت طرح جين براي جذب سلايق شما طراحي شده است.


-سایز:فری سایز


-به دلیل جنسیت کش دار بودن این محصول از سایز 36 تا 52 را ساپورت می کند.


-جنس آن بسيار نرم و خنك مي باشد

- - - - - - - - - - -  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

لینک توضیحات بیشتر  در باره ساپورت طرح جین

- - - - - - - - - - -  - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

قیمت: 29,400

قیمت: 24,500

detailshop



پاسخ دهید

*

مطالب مشابه
مطالب تصادفی
-->

مطالب تصادفی
حامیان ما: