نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما


خلاصه سریال عمر گل لاله قسمت 125 و 126

۲۲ اسفند ۱۳۹۱ نظرات داده شده / ۰

kholaseye-seryale-omre-gole-laleh

تمامی خلاصه عمر گل لاله،بازیگران سریال عمر گل لاله

خلاصه قسمت  125 , 126  سریال عمر گل لاله:  یشیم با ریحان درد دل می کنه و ریحان میگه تو اشتباه زیادی کردی که این بچه رو نگه داشتی چنار هیچ وقت پیش تو برنمی گرده. یشیم هم این حرف رو قبول می کنه. می گه من مدت ها است که ناخن هام رو مانیکور نکردم مدتها است که برای خرید نرفته ام حتی یه خواب راحت ندارم اما چنار . . .

برای دیدن بقیه خلاصه سریال عمر گل لاله،به ادامه مطلب بروید . . .

 

خلاصه سریال عمر گل لاله  قسمت

 خلاصه 125 و 126 سریال ترکیه ای عمر گل لاله:

عمرگل لاله

قسمت 125:

یشیم با ریحان درد دل می کنه و ریحان میگه تو اشتباه زیادی کردی که این بچه رو نگه داشتی چنار هیچ وقت پیش تو برنمی گرده. یشیم هم این حرف رو قبول می کنه. می گه من مدت ها است که ناخن هام رو مانیکور نکردم مدتها است که برای خرید نرفته ام حتی یه خواب راحت ندارم اما چنار با زنش خوش میگذرونه این زندگی ای نبود که من می خواستم. هیچ کس منو دوست نداره.

یشیم می ره پیش اون دکتره جانسل. دکتر بهش می گه خیلی وقت ندیدمت نگرانت شدم چی شده. یشیم می گه خواهش می کنم منو ببوس و منو در اغوشت بگیر. من نیاز دارم که کسی هم منو دوست داشته باشه و به من محبت کنه من خیلی تنهام .جانسل هم شیطون مره تو جلد شو یشیم رو میبوسه.
دکتر بعد از اون رفتار یشیم می خواد بره که یشیم می گه نرو و دکتر می گه یشیم این کارو با من نکن و می ره.
از طرفی سالگرد فوت دختر توپراکه و سیدکی اومد تا باهاش برن سر قبر دخترشون. چنار با هم دیدشون و عصبانی شد و به سیتکی گفت اگر دوباره دور و بر زن من بگردی می کشمت.
بعدم حسابی سیتکی رو کتک زد.
نجیب خان بعد از کلی فکر به زمرد گفت که بهتره از هم دیگه جدا بشیم.زمرد هم هاج و واج مونده بود.

.

قسمت 126:

زمرد گریه میکنه.التماس میکنه.میگه آخه نجیب خان چرا؟چی شده که همچین پیشنهادی میدی؟نجیب خان گفت:اینجوری بهتره زمرد خانوم.زمرد عصبانی شد یه سیلی خابوند تو گوش نجیب خان و گفت پس برو نمیخوام ببینمت.
نجیب هم بی چون و چرا رفت بیرون…!ولی دستاش از ناراحتی داشت میلرزید.ولی حقشه
از اونور چنار حسابی از توپراک عصبانی بود.گفت:آخه توپراک تو چرا با این مرد حرف زدی؟من آدما رو میشناسم.اون قصد خوبی نداره.خودم میبردمت سر قبر دخترت.توپراک هم مخالفت کرد و گفت اون بچه ی جفتمون بوده چنار.تو نباید میزدیش.خلاصه بعد از مجادله با هم آشتی کردند.
یشیم وقتی همه تو خونه ی چنار جمع بودند گفت که من میخوام چند وقت اینجا پیشتون بمونم.آخه اونجا خیلی حوصله ام سر میره.توپراک اخماش رفت تو هم.اما چنار استقبال کرد و گفت خیلی خوبه.لاله هم میتونه با داداشش بازی کنه.
یشیم رفت سراغ سیدکی و بهش گفت باید یه نقشه ی تازه بکشیم.کمکم میکنی؟سیدکی هم قبول کرد.اما گفت اگه اتفاقی این وسط واسم افتاد باید پول رو به مامانم بدی.اگه پولمو ندی کاری نمیکنم.یشیم هم خیالش رو راحت کرد.
زمرد گریه میکرد وسایل رو خورد میکرد.خیلی شوکه بود.
نجیب رفت پیش اقبال و خبر رو بهش داد.اقبال هم خیلی خوشحال و شاد شد.اما نجیب خان همچنان دپرس و ناراحت بود.
جانسل هم از اتفاقی که بین خودش و یشیم افتاده بود شوکه بود و هیچ حرفی نمیزد.جانا هرچی ازش میپرسید چته؟جوابی نمیداد.دائما تو فکر اون بوسه بود….!هرچی باشه عاشقه دیگه….!
و اما سیدکی قصد داره چیکار کنه؟
سر خیابون ایستاد و بعد از کلی عقب و جلو رفتن خودشو انداخت جلوی یه ماشین و غش کرد…!

 منتظر قسمت های بعدی باشید . . . 

بازیگران عمرگل لاله

خلاصه سریال عمر گل لاله  قسمت

خلاصه داستان سریال ترکیه ای عمرگل لاله

بازنشر اختصاصی:jazabe.com

عکس های جدید عمرگل لاله-عکس های جدید توپراک و یشیم

خلاصه سریال عمر گل لاله  قسمت

ساعت Gucci طرح عشق

تل مو HOT BUNS

پاسخ دهید

*